Do práce na bicykli

Aj v tomto roku sa Piešťany zapájajú do národnej kampane Do práce na bicykli, ktorej hlavným cieľom je podporiť rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy v mestách, vyzvať samosprávy na Slovensku, aby vytvárali kvalitné podmienky pre ekologické druhy dopravy v meste, motivovať zamestnávateľov, aby budovali vo svojich sídlach vhodné podmienky pre zamestnancov, ktorí dochádzajú do práce na bicykli a motivovať zamestnancov, aby viac používali túto formu alternatívnej dopravy pri každodennom cestovaní do práce.

Mesto Piešťany je do tejto súťaže už zaregistrované a teraz je rad na vás, zamestnancov firiem a inštitúcií či študentov stredných a vysokých škôl so sídlom v Piešťanoch, aby ste registrovali svoje dvoj- až štvorčlenné tímy. Registrovať sa možno na oficiálnom webe súťaže www.dopracenabicykli.eu, a to do 5. mája 2019. Na uvedenej webstránke nájdete taktiež všetky podrobné informácie o súťaži.

K účasti v súťaži vás môže motivovať i to, že sa súťaží o atraktívne ceny - 6 skladacích bicyklov a elektrický bicykel od spoločnosti DEMA, elektrickú kolobežku a ďalšie zaujímavé ceny. Tak neváhajte a zapojte sa aj vy!

Top