Piatkový večer plný hudby

Piatok 6. apríla 2018 bude večer v Piešťanoch patriť hudbe. Pripravených je totiž hneď niekoľko koncertov.

V Klube ŽiWell vás čaká koncert ostravského tria Café Industrial. Kapela levitujúca niekde na pomedzí folku, indie a jazzrocku sa snaží nevnímať žánrové hranice. Vo svojich českých textoch spieva o svete, ako ho vidí. O svete, ktorý nedesí, ale poskytuje útočisko, pokiaľ človek chce. Kapela opakovane odohrala vystúpenia na festivale Colours of Ostrava, reprezentovala Ostravu v kampani Európske mesto kultúry 2015 a v roku 2013 Českú republiku na festivale Czeski Dzień v Poľsku.

Klub Lajfky v Edene večer roztancuje skladateľ, aranžér, spevák a gitarista Marco Pillo so svojou Marco Pillo Salsa Band, s ktorou aktuálne koncertuje a pripravuje autorské CD. Svojim záberom prekračuje všetky štýly a žánre. Kapela hrá celosvetové hity, ako aj hity prearanžované do latina, salsy, bachaty a iných štýlov.

La Musica o 20.00 h privíta Roba Opatovského, ktorý vyrazil na Unplugged Tour a neobíde ani Piešťany. Súčasťou koncertu bude aj krst nového unplugged albumu, ktorý Robo vydal koncom minulého roka. Doprevádzať ho bude kapela v zložení Andrej Urminský (gitara), Štefan Bugala (perkusie, vibrafón) a Ondrej Juraši (trúbka, akordeón). Hosťom večera bude Peter "Pinďo" Lengyel.

Top