Plesová sezóna v plnom prúde

Plesová sezóna je už poriadne rozbehnutá a počas týchto dní sa bude v Piešťanoch konať hneď niekoľko zaujímavých plesov.

Hotel Piešťany bude dnes večer od 19.00 h miestom konania 1. ročníka Športového plesu, kde sa o program postará freestylová skupina Hands Up Crew, DJ HSNC a živá hudba Veselá Muzika z Nových Zámkov. Výťažok z tomboly bude venovaný dvojročnej Piešťanke Dominike s genetickým syndrómom Cornelia de Lange a peniaze budú použité na rehabilitačné cvičenia.

Na Strednej odbornej škole záhradníckej bude od 19.30 h prebiehať 33. reprezentačný záhradnícky ples, kde účastníkov roztancuje hudobná skupina Disk. Samozrejmosťou bude vynikajúce občerstvenie, kultúrny program a tombola.

21. Reprezentačný poľovnícky ples začne o ôsmej večer v Hoteli Magnólia. Pripravené bude bohaté stolovanie a neodmysliteľná tombola. Do tanca bude hrať hudobná skupina Bonita.

V sobotu večer sa od 19.00 h bude plesať aj v priestoroch Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera. O chuťové poháriky sa na Plese hotelákov postarajú rôzne gastronomické špeciality. Hostí bude zabávať hudobná skupina Coverage a hudobní hostia plesu - Mirka Partlová, Peter Makranský a Dárius Kočí.

Príjemnú zábavu a veselé plesanie!

Top