Mestská knižnica pozýva

V Mestskej knižnici mesta Piešťany sa už nevedia dočkať svojich detských čitateľov a ich rodičov. Piatok 20. novembra 2020, poobede o 15.00 a 16.00 h bude venovaný zážitkovému čítaniu. V múdrej ponorke na nich budú čakať rozprávkoví dvanásti mesiačikovia od českej spisovateľky a autorky Babičky, Boženy Nemcovej a Aurel hlavný hrdina knižky Háro od mladej talentovanej ilustrátorky a autorky Adely Režnej. Na komentovanej prehliadke výstavy o 17.00 h si priblížia literárnu históriu v tvorbe Jozefa Gregora Tajovského.

Príbeh o súrodeneckej pomoci na motívy knižky Jána Uličianskeho Max a Lea príde zahrať v sobotu 21. novembra o 10.30 h divadlo ŠiBe. K divadelnému predstaveniu je pripravený o 11.15 h zážitkový workshop, na ktorom si vyrobia bábky.

Nedeľa 22. novembra sa bude niesť v znamení hľadania miesta pre pokojný a šťastný život, o 10.30 h na motívy knižky Adriána Macha Gerda: Príbeh veľryby zahrá divadelné predstavenie a pripraví zážitkový workshop divadlo SpozaVoza. V nedeľu o 15.30 h je taktiež pripravený literárno-výtvarný workshop o nezdravej láske k sladkostiam a následkoch pažravosti.

Top