JAZZDIVAS.SK

Medzinárodný ženský jazzový festival JAZZDIVAS.SK začne už v piatok, 19. augusta 2022! Tretí ročník festivalu privedie do Piešťan opäť skvelé jazzové speváčky a hudobníčky zo Slovenka aj zo zahraničia. Prvý deň festivalu odštartuje o 19.00 h na terase v La Musica zoskupenie Paper Moon Trio, po ktorom bude o 20.00 h pokračovať v príjemnom jazzovom večere Ester Wiesnerová s klaviristom Julianom Moreenom.

V druhý deň festivalu, v sobotu 20. augusta 2022, sa odohrajú koncerty v Hudobnom pavilóne, kde si ich bude môcť vychutnať každý návštevník. O 18.00 h sa tu predstaví pražské trio NINA ROSA, ktoré o 19.00 h vystriedajú slovenské jazzové speváčky Adriena Bartošová, Lucia Lužinská, La Jana Dekánková, Silvia Josifoská a Mirka Kolštrómová s hudbou v podaní Gabo Jonáš Trio. Sobotný jazzový zážitok zavŕši kanaďanka so slovenskými koreňmi Nina Michelle s doprovodom Nothing But Swing Trio.

Hudobný pavilón v mestskom parku bude v nedeľu 21. augusta 2022 o 17.00 h patriť Lucii Lužinskej & Colorful Music, ktorí ukončia tretí deň tohtoročného JAZZDIVAS.SK.

Príďte si vychutnať príjemnú atmosféru jedinečného festivalu a osláviť ženy v jazze!

Top