Kvetinové korzo Victoria Regia v tomto roku nebude

Posledný septembrový víkend mal patriť jednému z najobľúbenejších podujatí v našom meste. Žiaľ, kvetinový sprievod, ktorý je súčasťou súťaže Victoria Regia, sa organizátori rozhodli zrušiť. Alegorický sprievod prechádzajúci ulicami mesta v tomto roku síce neuvidíme, ale výsledné práce a výstavu súťažných prác, si bude možné prezrieť v areáli botanickej záhrady SOŠ záhradníckej v Piešťanoch.

27. ročník súťaže Victoria Regia - Majstrovstvá Slovenska vo floristike sa uskutočnia 23. septembra 2020 v priestoroch SOŠ záhradníckej, Brezová 2, Piešťany.

SOŠ záhradnícka všetkých srdečne pozýva na podujatie súťaže Victoria Regia 2020, ktoré sa uskutoční v areáli botanickej záhrady SOŠ záhradníckej v Piešťanoch v sobotu 26. a nedeľu 27. septembra 2020 od 9.00 do 16.00 h.

Program:

Výstava súťažných prác Victoria Regia 2020 - Majstrovstvá Slovenska vo floristike, floristické práce a kompozície žiakov školy v priestoroch botanickej záhrady, floristické práce špičkových floristov, komentovaná prehliadka zbierkových záhonov, skleníkov, pomologického sadu.

Do vnútorných priestorov je vstup povolený len s rúškom.

Zdroj: tlačová správa Mesto Piešťany / Martin Ričány

Foto: Viera Dusíková

Top