Piešťanský knihovar II

Od 10. do 14. septembra 2021 pozýva Mestská knižnica mesta Piešťany do do svojich priestorov, aj do Piešťanského informačného centra na Pribinovej 2. Nenechajte si ujsť počas Piešťanského knihovaru II rôzne autorské a scénické čítania, workshopy, výstavy knižných ilustrácií, divadelné predstavenia pre deti i dospelých.

V piatok 10. 9. pre Vás pripravili scénické čítania na motívy knihy Jána Uličianskeho Leonardo, kocúr z ulice a na motívy knihy Jaroslavy Blažkovej a Marty Rázusovej-Martákovej. Piešťanské informačné centrum na Pribinovej 2 je obohatené o nové výstavy. Môžete tam vidieť výstavu ilustrátorky Kataríny Ilkovičovej a výstavu ilustrácií Miloša Koptáka.

Sobota 11. 9. ponúka bohatý program pre detského návštevníka knižnice i jeho rodičov plný dramatizácie z kníh tvorby Adriana Macha a prezentáciu knihy slovenskej spisovateľky Andrey Gregušovej.

Na divadelné predstavenie RozKrávka  pozývajú v nedeľu  12. 9. o 10.30 h do mestskej knižnice. Tvorivé aktivity pre deti sú pripravené v Piešťanskom informačnom centre na Pribinovej 2 v pondelok 13. 9. , spolu s výstavami ilustrácií Kataríny Ilkovičovej a Miloša Koptáka.

V utorok 14. 9. o 17.00 h si môžete pozrieť online čítanie z rozprávkových kníh Z rozprávky do rozprávky, ktoré budú uverejnené na webe, na Facebooku alebo na YouTube knižnice.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu Zaži knihu.

Top