Piešťany podľa Wintera - zážitková prehliadka mesta

Videli sme ich už toľkokrát... Stáli na svojom mieste, prechádzali sme popri nich, boli svedkami našich nerozlučných priateľstiev, prvých lások, úspechov aj pádov. Keby tie budovy vedeli rozprávať! Začuli by sme neuveriteľné príbehy zrodu kúpeľného mesta, ktorému vdýchol život svojou neúnavnou prácou a vytrvalosťou Ľudovít Winter.

Zažite s Winterom Piešťany tak, ako ešte nikdy predtým! Nasaďte si slúchadlá a pred vašimi očami ožijú príbehy Kolonádového mosta, hotela Thermia, kúpaliska Eva a ďalších miest, ktoré vybudoval Ľudovít Winter.

Zážitková prehliadka mestom Piešťany ponúka unikátne spojenie histórie a umenia a je určená pre všetkých, ktorí túžia nahliadnuť pod povrch a objaviť skryté tajomstvá rodiny Winterovcov. Scenár, réžia a herecké výkony umelcov z Divadla Jána Palárika v Trnave sú prísľubom dokonalého umeleckého zážitku v slúchadlách. Potešením pre oči budú výstupy v dobových kostýmoch ochotníckeho súboru Divadla na TrakOch a Univerzitného ochotníckeho divadla THE.ART.RE.

"Tak poďte, trochu sa poprechádzame a poviem vám, ako to celé bolo."

Cena lístka

Základný 14 €

Zľavnený 12 € (dieťa od 3 do 15 rokov, senior nad 65 rokov, ZŤP)

Dieťa do 3 rokov zdarma

Vstupenky si môžete zakúpiť cez www.krajzazitkov.sk/.../piestany-podla-wintera

Na zážitkovú prehliadku mestom vám zapožičiame špeciálne slúchadlá, ktoré vás prenesú priamo do príbehu. Za zapožičanie jedných slúchadiel na jednu prehliadku vás poprosíme o zálohu vo výške 20 € priamo na mieste pri preberaní slúchadiel. Zálohu vám vrátime po skončení prehliadky a vrátení slúchadiel.

Začiatok zážitkovej prehliadky je pri soche Ľudovíta Wintera na Kolonádovom moste o 10.00 h a o 14.00 h každú sobotu od 12. februára do 5.marca.

Podujatie sa uskutoční za každého počasia. Každá prehliadka tak bude jedinečnou možnosťou, ako zažiť mesto v čarovnej zimnej atmosfére.

Pre každého, kto nechce chodiť po meste mokrý, máme pripravené dáždniky Trnavského kraja zážitkov.

Zdroj: Trnavský kraj zážitkov

Top