Prechádzka rozprávkovým parkom 2019

Materské centrum Úsmev a Mesto Piešťany pozýva dňa 8. júna 2019 od 10.00 h do 15.00 h do mestského parku rodiny s deťmi a všetkých nadšencov rozprávok na Prechádzku rozprávkovým parkom 2019. Prezradíme Vám, na čo všetko sa môžete v prvej polovici Prechádzky rozprávkovým parkom tešiť.

Deti v krajine rozprávok privíta Kung - Fu Panda so svojimi kamarátmi. Táto veselá partia ich prenesie do krajiny Ďalekého východu, kde ich do čarov bojového umenia zaučí sám Veľký učiteľ - Šifu. Deti pripravia pre hladnú Kung - Fu Pandu chutné čínske rezance, aby prostredníctvom nich získal čarovné schopnosti, ktoré mu pomôžu ochrániť posolstvo a zachrániť majstrov Kung - Fu.

Kto miluje spev a zvažuje, že by si v budúcnosti rád vyskúšal spevácku súťaž, má jedinečnú šancu prihlásiť sa do "SPIEVAJ" a zabojovať o výhru 100,000 $. Šancu zažiariť na pódiu dostane každý, avšak vyhrať môže iba ten najtalentovanejší. Jedine, že by ste pomohli Buster Moonovi zachrániť jeho divadlo a uprednostnili to pred výhrou.

Vodníkovi sa v dôsledku ekologickej havárie znečistil rybník. Je potrebné v čo najkratšom čase pochytať všetky rybičky, kačičky a iné vodné tvory a dostať ich do bezpečia. Milé deti, záleží na rýchlosti, tu ide o život! Preto je dôležitý rýchly a profesionálny zásah. Vodník so svojou partiou majú už pripravené nádoby s čistou vodou a následne aj náhradné bývanie pre všetkých vodných živočíchov. Pomôžete mu ich pochytať?

A v záchranných akciách budeme pokračovať aj ďalej. Musíš zachrániť nielen Zem a jej obyvateľov, ale aj Bumblebee-ho. Aj ty sa môžeš povoziť na tajných transformeroch a byť rodinou pre nich. Si pre nich jediný, kto ich môže zachrániť!

Už tradične sa Asociácia športových klubov podujala nám pomôcť v zlepšení kondičky. Stále platí "ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku". O čo viac si natrénujeme, o to ľahšie to budeme mať na rozprávkových stanoviskách. Športovci nám poskytnú prehľad o dostupných športoch v meste Piešťany, umožnia nám vyskúšať si jednotlivé športové aktivity, dajú kontakt na športové kluby a čo viac? Naučia nás, že iba fair play hra prináša radosť z hry.

Nabudúce si povieme, aké stanoviská nás čakajú v druhej polovici Prechádzky rozprávkovým parkom. Každopádne si deň 8.6.2019 rezervujte na Prechádzku rozprávkovým parkom 2019. My sa na Vás už teraz tešíme.

Zdroj: tlačová správa organizátorov

Top