FestDobráBrnkačka v Mliečaku

Typ podujatia
koncert

Dátum, čas a miesto konania
01. 02. 2023 od 19.00 h do 22.00 h Mliečak Piešťany

UsporiadateľMliečak Piešťany

Popis


Po niekoľkých rokoch sa vraciame späť do Piešťan s pravidelnými "brnkačkami". Práve vo vynovenom Mliečaku v centre Piešťan nám vytvorili skvelé podmienky, aby sme sa mohli stretávať. Pivko je výborné a prístupnosť skvelá. Začneme najskôr každé dva týždne, alebo jednoducho uvidíme ako to pôjde. Dopyt je veľký aj u kamarátov mimo Piešťan a tak sa posnažíme, aby sa raz mesačne konala brnkačka aj v piatok. No a čo to vlastne brnkačka je? Tak pre tých nezainteresovaných: ako priatelia sme sa radi stretávali len tak či už v kantíne, kingse, či inde, aby sme si spolu zahrali. Len tak pre radosť, bez aparatúry a pesničky na ktorých sme vyrastali... aj keď žánrovo to bolo prevažne folk, country, bluegrass, no nechýbali ani elánovky, lucie, žbirka, muller, beatless, u2 a tak ďalej... alebo len taká improvizačka. Napriek tomu, že sme nie až tak profíci, občas sa medzi nami vyskytli aj naozaj skvelí muzikanti a to nielen z Piešťan. Už teraz viem, že aj na prvú brnkačku prídu pozrieť ľudia aj mimo Piešťan, čo si veľmi vážim....

takže aké sú pravidlá?

mať dobrú náladu, byť priateľskí a tolerantní, netrieskať do gitár, ale dať priestor i spevom, či sólam... a keďže sa budeme tešiť aj na našich priateľov, ktorí možno až tak nespievajú... veľmi prosíme aby ste nás neprekrikovali.... Verím, že nám bude spoločne naozaj festdobre... Moc sa na Vás teším.

Stretnutia sú bez vstupného,.. ale ak by ste chceli podporiť muzikantov, môžete dobrovoľne dať do klobúka... Prosím zdieľajte, príďte a tešte sa s nami z muziky a stretnutia s priateľmi.

Ak by sa chcel pridať nejaký muzikant, tak mi kľudne napíšte správu. Ivan Cali Podolský


Top