Piešťanský fotoklub

obrázok

Adresa
Teplická ulica, 39
Piešťany
921 01


E-mail: info@pnfotoklub.sk

Popis
Piešťanský fotoklub je občianskym združením priateľov dobrej fotografie, ktorí sa verejnosti prezentovali prvou spoločnou výstavou „Znovuzrodenie piešťanského fotoklubu“ vo Frapperii KURSALON v apríli 2006. Toto združenie sa v svojej činnosti čiastočne snaží nadviazať na aktivity Fotoklubu pri MsKS, ktorý zanikol v roku 1993, ale vychádza aj z poznania súčasnej činnosti iných fotoklubov. Okrem spoločných klubových výstav vo Frapperii KURSALON vystavujú členovia fotoklubu, víťazi súťaží organizovaných Piešťanským fotoklubom a i iných hostí.

Piešťanský Fotoklub každoročne organizuje niekoľko fotografických podujatí. Najznámejšou je PARKFOTO, ktoré sa teší veľkej diváckej a účastníckej priazni. Tiež organizujeme počas roka fotografickú súťaž FOTOKURSALON a vzdelávacie podujatie FOTOSESSION, ktorého sa zúčastnilo už viac známych fotografov, medzi poslednými napr. Alan Hyža.

Stretnutia členov fotoklubu sú v priestoroch reštaurácie a klubu La Musica (Teplická 41, Piešťany) každú stredu o 18.00 h, v lete o 19.00 h.

Kľúčové slová
kluby

Top