Ensana Esplanade Health Spa Hotel ****

obrázok

Kategórie
hotely, ubytovanie, kúpeľné domy

Adresa
Kúpeľný ostrov, 24
Piešťany
921 29


Tel.: 033 / 775 77 33
E-mail: esplanade@spapiestany.sk

Popis
Kúpeľný hotel Ensana Esplanade Health Spa Hotel **** je situovaný v príjemnom prostredí parku, v centrálnej časti Kúpeľného ostrova. Hostí tu privíta pokoj a prekrásna zeleň. Hotelová časť je priamo prepojená s balneorehabilitačným centrom, v ktorom poskytujeme komplexnú liečebnú starostlivosť.
Ubytovanie:
Hotel kategórie **** ponúka komfortné ubytovanie v 244 izbách a 15 apartmánoch, ktoré sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, toaletou, sušičom vlasov, kúpacím plášťom, televízorom so satelitnými programami, minibarom, telefónom s priamou voľbou a možnosťou internetového pripojenia; hotel má bezbariérový vstup.
Hotelové služby:
Guest - relation service, zmenáreň, predaj suvenírov, centrálny trezor, business centrum - internet, fax, kopírovanie a tlač dokumentov; denne domáca a zahraničná tlač a časopisy, organizácia výletov a kultúrneho programu, knižnica, šachová miestnosť, hotel taxi, garáže, parkovanie.

Umiestnil sa v rebríčku desiatich najlepších hotelov na základe splnenia 75 prísnych kritérií potrebných na udelenie tohto ocenenia za rok 2022/2023.
Vďaka tomuto oceneniu sa piešťanský Kúpeľný ostrov a špeciálne štvorhviezdičkový kúpeľný hotel Esplanade etabloval v hľadáčiku usporiadateľov významných podujatí. Oficiálne patrí medzi 10 najlepších hotelov v kategórii Spa Meeting Hotels 2022.

Kľúčové slová
kúpeľné hotely, kúpeľné domy, hotely

Top