Ensana Balnea Palace Health Spa Hotel ****

obrázok

Kategórie
hotely, ubytovanie, kúpeľné domy

Adresa
Kúpeľný ostrov, 29
Piešťany
921 29


Tel.: 033 / 775 77 33
E-mail: esplanade@spapiestany.sk

Popis
Kúpeľný hotel Palace je krídlo hotelového komplexu Ensana Esplanade Health Spa Hotel ****; je lokalizovaný v príjemnom prostredí parku, v centrálnej časti Kúpeľného ostrova. Hostí tu privíta pokoj a prekrásna zeleň.
Hotelová časť je priamo prepojená s balneorehabilitačným centrom, v ktorom poskytujeme komplexnú kúpeľnú starostlivosť.
Hostia môžu využiť kvalitné služby moderného rekonštruovaného hotela - obchodnú pasáž, modernizovaný bazénový komplex ponúkajúci atrakcie vodného a saunového sveta, útulné kaviarne či nočný bar s pestrou hudobnou produkciou.
Ubytovanie:
Hotel kategórie **** prešiel kompletnou rekonštrukciou ukončenou v októbri 2004; má 191 moderných vkusne zariadených izieb v retro štýle 60. rokov a 6 apartmánov typu Junior suite - vybavené kúpeľňou, toaletou, televízorom so satelitnými programami, minibarom alebo chladničkou a telefónom s priamou voľbou a možnosťou internetového pripojenia. Hotel má bezbariérový vstup.
Guest - relation service, zmenáreň, predaj suvenírov, centrálny trezor, business centrum - internet, fax, kopírovanie a tlač dokumentov; denne domáca a zahraničná tlač a časopisy, organizácia výletov a kultúrneho programu, knižnica, šachová miestnosť, hotel taxi, garáže, parkovanie.

Kľúčové slová
hotely, kúpeľné hotely, ubytovanie, kúpeľné domy

Top