Ekotopfilm Envirofilm 2019

Figur

Veranstaltungsart
Festival, Film, wichtiges Ereignis

Datum und Uhrzeit der Unternehmen und Veranstaltungplatz
12. 02. 2019 od 16.00 h do 21.30 h | Elektrárňa Piešťany

VeranstalterEKOTOPFILM

Co-organizerElektrárňa Piešťany

Beschreibung
Do Piešťan prinášame to najlepšie z aktuálneho festivalového ročníka. Naším cieľom je inšpiratívnym spôsobom meniť správanie spoločnosti vo vzťahu k životnému prostrediu a vytvárať priestor k otvorenej diskusii o otázkach trvalo udržateľného rozvoja, a to prostredníctvom filmových premietaní a sprievodných diskusií.

Sme tu pre vás už od rána! Doobedie patrí deťom z vopred zahlásených základných a stredných škôl. V rámci nášho Junior festivalu sa zameriavame na environmentálnu výchovu žiakov, kde pomocou krátkych filmov a interaktívnych sprievodných aktivít učíme deti k zodpovednosti voči nášmu prostrediu.

Podvečer otvárame brány pre verejnosť. Príďte zrelaxovať, nabrať nové informácie a inšpirácie do života. Môžete sa tešiť na pestrý filmový program, ktorý vás zavedie do divokej prírody, odhalí nelegálne praktiky, predstaví nové riešenia súčasných problémov… Okrem jedinečných dokumentárnych filmov z celého sveta vám prinášame aj sprievodný program "mimo plátna", kde diskutujeme s našimi hosťami na aktuálne témy.

Program:

16.00 h - Medvede z kamčatky. Zrod života
17.00 h - Pytliacke podsvetie
18.00 h - Mimo plátna - Palmový olej a pytliactvo. Je Sumatra raj alebo peklo na Zemi?
19.00 h - Po záruke
19.50 h - Slamky
20.30 h - Zrodené z ohňa


Top