Szidi Tobias & Band – Sedmoláska 2019

obrázok

Typ podujatia
koncert

Dátum, čas a miesto konania
07. 05. 2019 o 18.00 h | Kultúrno spoločenské centrum Fontána

Popis
Koncert slovenskej herečky a speváčky maďarského pôvodu Szidi Tobias, ktorá patrí k najvýraznejším hudobným osobnostiam spievaného šansónu nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Umelecká charizma a špecifické zafarbenie hlasu sú kombináciou pre silný umelecký zážitok.
Szidi Tobias pre svoje publikum koncertuje už niekoľko rokov. Jej umelecký prístup je príznačný svojou vyšperkovanosťou a citom pre spájanie textu a hudby, s dôrazom pre detail a zachytenie okamihu.
Každý jej hudobný počin je akýmsi spievaným divadlom s mimoriadne silným akcentom na obsahovú zložku. Preto v jej piesňach nachádzame ideálne spojenie textu a hudby vo vynikajúcich interpretačných výkonoch členov kapely „Szidi Tobias & Band“.
Pre svoje publikum má Szidi Tobias v repertoári skladby z autorskej hudobnej dielne Milana Vyskočániho a prevažnú časť textov napísal Peter Lipovský.
V rámci koncertu zaznejú piesne Szidi Tobias & Band z albumu „Sedmoláska“ ako aj staronové skladby ako „Okná dokorán“, „Dije“, „Objetí 2“ či pieseň „Já vím“ od Ivana Táslera a mnohé iné. „Idylka“ či „Zimní noci“ alebo „Divá ruža“ rozozvučia naše srdcia.
Celý koncert sa bude niesť v atmosfére blízkosti, lásky a priateľstva, emócií, o ktoré sa musíme starať a šíriť ich oblúkom ďalej medzi nás všetkých. „Szidi Tobias“ aj tentokrát budú sprevádzať jej dvorní a verní muzikanti.

Obsadenie kapely:

Szidi Tobias - spev
Milan Vyskočáni - autor hudby, gitara, klavír
Viliam Majer - akordeón
Andrej Gál - violončelo
Igor Ajdži Sabo - bicie, perkusie

Vstupné: 15,- EUR

Predpredaj v sieti Ticketportal a v Piešťanskom informačnom centre, Pribinova 2

Súvisiace osobnosti


Top