A&D service

Figur

Kategorie
Dienstleistungen, Produktion, Schneidereien

Adresse
Rázusova, 3
Piešťany
921 01

Ďurinová Anna
Tel.: +421 908 081 443

Beschreibung
Chránená dielňa.

Odevná výroba: zákazkové krajčírstvo, výroba športových odevov z textilu, výroba odevných doplnkov, výroba golierov, viazanie, motýlikov, textilných šperkov, výroba špecifických odevov, výroba pracovných odevov na zákazku, výroba výrobkov z imitácie kože, kožušín

Textilná výroba: výroba výšiviek, výroba textilných hračiek,textilných výrobkov pre domácnosť (výroba posteľnej bielizne a kuchynských tkanín: utierky, obrusy), výroba bytových doplnkov (prešívaných prikrývok a prehozov, sedákov, vankúšov, závesov, záclon, roliet, posteľných prikrývok, obalov na nábytok), výroba priemyselných textilných výrobkov. Spracovanie textových a obrázkových predlôh – vizitiek prostredníctvom výpočtovej techniky. Mechanické skladanie šperkov, výroba bábik a ich oblečenia, zvieratiek z textilu, výroba tieniacej techniky /žalúzií z textilu/. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby odevov, v oblasti reklamy, v oblasti obchodu s odevmi, textilom a bytovým textilom. Maloobchod a veľkoobchod s odevmi, textilom a bytovým textilom /záclony a závesy/. Baliace činnosti, manipulácia s tovarom, služby súvisiace s produkciou filmov a videozáznamov, videonahrávky, udalosti ako svadby, stretnutia (rutinné, reportážne zachytenie rôznych rodinných udalostí). Spracovanie záznamov zvuku a obrazu.

Počítačové služby: služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, reklamné a marketingové služby, dizajnérske činnosti, fotografické služby.

Organizovanie módnych prehliadok, oprava odevov, textilu a bytového textilu, žehlenie a mangľovanie bielizne, zberňa bielizne. Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia s predajom na priamu konzumáciu.

Schlüsselwörter
krajčírstvo

Top