Figur

Kategorie
Hotels, Unterkunft

Adresse
Odborárska, 15a
Piešťany
921 01


Tel.: +421 33 / 558 30 81 (rezervácie), +421 911 882 182
E-mail: hotel@harmoniahotel.sk

Beschreibung
Hotel HARMONIA *** s rodinnou atmosférou sa anchádza asi 2 km od centra mesta na východnom pobreží nádrže Sĺňava. Priestranný a tichý areál hotela je obklopený prírodou a poskytuje dostatok miesta pre odpočinok v peknom počasí. V blízkom a vzdialenejšom okolí je veľa možností kultúrneho a spoločenského vyžitia s cieľom toho správneho využitia voľného času.

Všetky izby spĺňajú štandard trojhviezdičkového hotela a poskytujú dostatočný komfort pre príjemný oddych. Sú vybavené sociálnym zariadením, TV so satelitným príjmom, telefón, rádio, chladničku a priestranný balkón, ktorý doplní v letných mesiacoch spojenie s prírodou.

Hotel ponúka kompletné reštauračné služby a je otvorený celoročne. V letných mesiacoch obsluha na letnej terase.

Relaxačné centrum s dlhoročnou históriou a bohatým spektrom procedúr a odborných konzultácii v oblasti reumatológie, traumatológie, zdravej výživy a životného štýlu.

Hotel ALEGRO *** je určený pre rodinný a detský oddych, ako aj pre kongresovú turistiku. Priestranné rokovacie priestory sú vhodné na usporiadanie rodinných podujatí, svadieb, osláv narodenín, výročií a taktiež pre mladých.

Schlüsselwörter
hotely, ubytovanie

Top