Alan Bartuš Trio - BORN IN MILLENNIUM

Veranstaltungsart
Konzert

Datum und Uhrzeit der Unternehmen und Veranstaltungplatz
26. 05. 2023 o 19.30 h La Musica caffe / restaurant / music bar

VeranstalterLa Musica caffe / restaurant / music bar

Beschreibung
LIVE jazz koncert. Oceňovaný klavirista Alan Bartuš vyráža na jarné koncertné turné so svojím debutovým albumom “Born in Millennium”. Tento album nahrával s americkou žijúcou legendou - Gregorym Hutchinsonom na bicích nástrojoch.
Je držiteľom prestížneho ocenenia Ö1 Jazz Prize a je prijatí na jednu z najlepších univerzít sveta - Manhattan School of Music do New Yorku. 2022 sa stáva víťazom solo piano súťaží "Excellence Piano Awards", "Grand Maestro Piano Competition" a vydáva svoj solo piano album s názvom "Solology". Napriek svojmu mladému veku má Alan na konte spolupráce s menami ako Jerry Bergonzi, Tim Armacost, Gregory Hutchinson, Peter Erskine a mnoho ďalších. 2023 sa stáva absolútnym víťazom prestížnej súťaže Artadea Jazz Competition.
Alan si tentokrát k spolupráci prizval európske špičky jazzovej scény - Štefana “Pištu” Bartuša na kontrabas a rakúskeho bubeníka Klemensa Marktla na bicie nástroje.
“Alan Bartus is an amazing young pianist and composer who has created an album of beautiful and contemporary music. He is a unique voice who is just at the beginning of a great musical voyage. It will be exciting to see what will come
from this incredible talent!!”
Peter Bernstein, New York
___________________________
Alan Bartuš (SK) - piano
Štefan “Pišta” Bartuš (SK) - kontrabas
Klemens Marktl (AT) - bicie nástroje
___________________________
Vstup: 5€
https://predpredaj.zoznam.sk/.../alan-bartus-2023-spring.../
Rezervácie: prevadzka@la-musica.sk
alebo na tel.čísle +421 917 968 818


Top