Filip Jančík – Dokonalé Vianoce

Figur

Veranstaltungsart
Konzert

Datum und Uhrzeit der Unternehmen und Veranstaltungplatz
01. 12. 2023 o 17.30 h Dom umenia Piešťany
01. 12. 2023 o 20.30 h Dom umenia Piešťany

VeranstalterDom umenia Piešťany

Beschreibung
Po mimoriadnom úspechu vianočných koncertov minulého roku, či unikátneho koncertu na Dunaji a neutíchajúcom dopyte fanúšikov vyráža Filip Jančík na štvrté kolo akustického filmového turné po Slovensku. Tento krát sa však bude niesť v znamení dokonalých Vianoc.
Filip Jančík posilnený nedávnymi úspechmi sa vrhol do ďalšieho konceptuálneho projektu. Fanúšikom odohrá sériu nezvyčajných akustických koncertov s nádychom Vianoc.
Verných fanúšikov poteší aj do veľkej časti nový repertoár, kde svoje miesto nájdu aj znelky československých filmov a rozprávok, ktoré sú overené divákmi už po desaťročia.
Nebude chýbať špeciálny aranžmán z filmu Perinbaba, Pyšná princezná, Tri oriešky pre popolušku a ešte omnoho viac.
Filip neostane svojej povesti nič dlžný a fanúšikom prinesie aj svetovú filmovú hudbu a najobľúbenejšie skladby publika, ako sú Piráti z Karibiku, soundtrack z filmu Gladiátor, Forest Gump, Pán Prsteňov či seriálu Game of Thrones. Deti zase potešia skladby z Disney rozprávok, ako je Frozen.

Zostava, ktorá ho bude sprevádzať bude mať aj 10 členov a mnohí z nich pricestujú zo zahraničia. Ako je už pri Jančíkovi zvykom rád sa obklopuje tými najväčšími profesionálmi.

Vstupné: 46,90 €, 34,90 € a 28,90 €

Rezervujte si vstupenky a príďte si ich vyzdvihnúť do pokladnice Domu umenia v hotovosti
alebo predpredaj vstupeniek na www.predpredaj.sk


Top