Chris Ellys a Rudy Bujna

obrázok

Typ podujatia
koncert

Dátum, čas a miesto konania
13. 02. 2020 o 19.00 h | ŽiWell Kursalon

UsporiadateľŽiWell Kursalon

Popis
Svoje nové albumy predstavia Chris Ellys so svojim indiefolkovým Spring Folks a Rudy Bujna s novým zvukom slovenského folku, albumom V nedeľu ráno.

RUDY BUJNA /// fb.me/rudybujna

Slovenská scéna je bohatšia o ďalšieho zaujímavého hudobníka s kvalitnými textami, poctivými gitarovými pesničkami a výrazným sýtym hlasom. Rudy Bujna je mladý spevák, skladateľ a gitarista.

Prvý krát začal verejne koncertovať v roku 2016 s rôznymi prebratými piesňami po baroch a kaviarňach. Koncom roka 2019 debutoval albumom V nedeľu ráno, ktorým naštartoval svoju hudobnú kariéru. Na albume spolupracoval producent Erik Horák (Archívny chlapec, Katarzia, Korben Dallas,...), ktorý dodal albumu finálnu podobu. Na konte má single V nedeľu ráno, Kométy a videoklip Istota.
♫ - https://www.youtube.com/watch?v=stWQEmwxu4A
♫ - https://www.youtube.com/watch?v=h3og8909gY0

CHRIS ELLYS /// fb.me/chrisellys

Tohto umelca ste mali možnosť vidieť posledné roky na GRAPE festivale, Vianočných trhoch alebo Street ART Festivale v Piešťanoch. Sólo umelec radiaci sa do mladej vlny hudobnej scény na Slovensku. Prelínaním živého a chrapľavého baritónu s psychedelickým zvukom otvára tok vlastnej dimenzie. Debutový počin Lonely Tree začal pútať vrúcnym indiefolk-popom a so skladbou ‘7 minutes’ si získal pozornosť na domácich Radio_Head Awards. Svoj debut prezentoval na zahraničnom turné v spolupráci s promótermi z Poľska a Baltických krajín po 9 krajinách a predstavil sa na festivaloch ako GRAPE(SK), Łodź Songwriters Festival(PL),
BUNDA ROKAS(LT) a iné..
♫ - http://bit.ly/ArmyOfInfinity
♫ - http://bit.ly/7minutesLIVE


Top