WORK-SHOP-TALK

obrázok

Typ podujatia
workshop

Dátum, čas a miesto konania
05. 12. 2020 od 10.00 h do 21.00 h | Arta

UsporiadateľArta

Popis
PRIMÁT je slovenská značka nadväzujúca na trenčiansku módnu tradíciu. Ich filozofia vychádza z troch kľúčových princípov: lokálna tradícia, umelecký prístup a detský uhol pohľadu.
Pomaly, ale isto sa zahniezďujú v Arte. Príďte už túto sobotu 5. 12. spoznať ich Otvorený Ateliér, kde si nachystali celodennú dávku workshopov.

Počas kreatívneho dňa, ktorý nazvali Work-Shop-Talk si budete môcť vyskúšať, ako sa dá z odpadu vytvoriť nová vec, ako sa dá speňažiť tetrapack alebo ako oživiť potlačou oblečenie, ktoré vám už dlhšie leží v skrini. Zároveň budete mať možnosť zakúpiť si aj už hotové produkty pod Vianočný stromček, pre tých, ktorých máte radi.

Program:

- 10.00 - 13.00 h - workshop PURE LOVE, ktorí sa inšpirujú k životu s menšou odpadovou stopou. Na tomto workshope si vytvoríte plnohodnotnú peňaženku z kompozitných materiálov.
- 13.00 - 16.00 h - na workshope SLOW:WORK dáte s babami starému odevu druhú šancu na život. Pomocou farieb na textil si "potetujete" a skrášlite rôzne kusy odevov.
- 16.00 - 19.00 h - workshop RECYKLÁTOR. Výroba "bagbag" a teda obalu na sáčky, ktoré môžete so sebou nosiť na nákupy donekonečna, a ktorý využijete možno aj úplne inak.

Tento deň nám bude spríjemňovať hudobný hosť Tóno S. A aby toho nebolo málo, počas celej soboty si budete môcť pokecať s Primátmi, ktorí vám ukážu to, čo vedia najlepšie! Potlačiť vám tričko tými najlepšími lynoritmi, ktoré potešia nielen vás, ale aj vašich blízkych.

DÔLEŽITÉ INFO:

- Všetky workshopy budú prebiehať na báze vášho dobrovoľného príspevku.
- Akcia sa uskutoční za dodržiavania všetkých aktuálnych hygienických a etických nariadení. Povinné je prekrytie horných dýchacích ciest, dezinfekcia rúk a maximálny počet 6 ľudí na jeden workshop.
- Na workshopy sa môžete nahlásiť vopred, čím si zabezpečíte miesto v daný čas, ktorý vám vyhovuje (artapiestany@gmail.com)
- Ak vám nevyhovuje čas, v ktorom sa uskutoční daný workshop, nezúfajte! Zastavte sa kedykoľvek počas dňa a ohláste sa nám. Niečo vymyslíme!


Top