Michal Bugala TRIPLE JUMP ft. Dávid Hodek & Richard Csino

Typ podujatia
koncert

Dátum, čas a miesto konania
13. 05. 2022 o 19.30 h La Musica caffe / restaurant / music bar

UsporiadateľLa Musica caffe / restaurant / music bar

Popis
Nový multi-žánrový projekt trojice špičkových muzikantov a producentov, ktorých netreba zvlášť predstavovať. Popredný predstaviteľ súčasnej hudobnej scény, gitarista a skladateľ Michal Bugala (spolupráca s Gary Husband, Poogie Bell, Victor Bailey, Eric Marienthal ai.) tvorí trio s fenomenálnymi mladými hudobníkmi, ktorými sú bubeník, producent a multiinštrumentalista Dávid Hodek (Reuben James, Keyon Harrold, Soweto Kinch) a talentovaný basgitarista, klávesista a spevák Richard Csino. Tí su popri leadrovi v projekte aktívni aj autorsky.
Na domácej scéne koncept tohto druhu zatiaľ nenájdete.
Triple Jump svojou originálnou koncepciou reflektuje jedinečný pohľad na tvorbu 21. storočia a koncentruje sa na fúziu viacerých hudobných žánrov. Okrem prezentácie strhujúcich inštrumentálnych výkonov obohacujú svoje energické vystúpenie aj vokálnym prejavom a rapom.

Sledovať vzájomnú interakciu jednotlivých členov tria Triple Jump bude pre divákov nepochybne nezabudnuteľným hudobným zážitkom. A ďalším dôvodom prečo si to netreba nechať ujsť, je fakt, že bubeník Dávid Hodek koncom mája odlieta za veľkú mláku (NY, LA) kde ho čakajú koncerty a spolupráce so svetovou elitou, čo znamená, že vystúpenie Triple Jump môže byť na istý čas posledná šanca vidieť ho naživo...

Michal Bugala - gitara, spev
Dávid Hodek - bicie, spev, rap
Richard Csino - basgitara, klávesy, spev


Top