FestDobrý kvíz v Mliečaku s Calim

Typ podujatia
kvíz

Dátum, čas a miesto konania
23. 05. 2023 o 19.00 h Mliečak Piešťany

UsporiadateľMliečak Piešťany

Popis


Piváreň a reštaurácia Mliečak v centre Piešťan už od 14. februára 2023 rozbieha vedomostné kvízy. Tie sa budú konať s názvom "FestDobrý kvíz v Mliečaku s Calim" a to práve vďaka aktivite Ivana Cali Podolského - organizátora podujatí pod hlavičkou FestDobre (FestDobréBohunice, FestDobréRybníky, Rádio FestDobráMuzička,...a niekdajších pravidelných koncertov aj v našom meste.
Cali bude tvorcom i moderátorom samotných kvízov, ktoré sa budú konať pravidelne. V piatich kolách bude predstavených po desať otázok. Súťaží sa v 2-6 členných družstvách, ktoré si sami pomenujete (čím vtipnejšie tým lepšie). Externé pomôcky sú samozrejme zakázané (žiadne ťaháky, mobily,..), súťažiaci si musia vystačiť s vlastnými vedomosťami. Termín nasledujúceho kvízu bude oznámený vopred na fb stránke Mliečaku a tiež v skupine FestDobre.sk na fb: https://www.facebook.com/groups/festdobre . Jednotlivé družstvá záväzne v komente/diskusii udalosti napíšu názov svojho družstva, počet osôb (aby sme pripravili pre družstvo rezervačku s dostatočným počtom miest). V prípade, ak sa nemôžete kvízu zúčastniť a máte rezerváciu, dajte prosím obratom vedieť, aby sa v prípade veľkého záujmu miesto uvoľnilo pre ďalší tím. Budeme veľmi vďační ak popridávate do skupiny a pozvete na udalosť čo najviac priateľov. Veríme, že sa Vám bude páčiť a s radosťou si zasúťažíte ale i spoznáte nových priateľov a získate i ďalšie vedomosti.

Vo FestDobrých kvízoch s Calim budú otázky z rôznych oblastí a nebude chýbať geografia, kultúra, šport, história, matematika, ale samozrejme aj čo to priamo o našom meste. Rozšírime si tak spoločne všeobecný prehľad a rozhľad.

Všeobecné pravidlá kvízov:

5 kôl po 10 otázok.

počas druhého a štvrtého kola je k dispozícii "pomocný panákový bod" a to ak si družstvo objedná v počte členov tímu panáky - frťany

Externé pomôcky sú zakázané. (ak uvidíme použitie mobilu počas kola je to - 3 body). Po každom kole sa dozviete správne odpovede.

Moderátor má vždy pravdu

Kvíz je spoplatnený 2€/osoba.

Prvé 3 miesta sú ocenené.

Prvé miesto: 20€ konzumné,

druhé miesto: 10€ konzumné,

tretie miesto: 4x veľké pivo 12'.


Top