Car at Tuning party 2017

obrázok
Od 16. do 18. júna 2017 sa na piešťanskom letisku uskutočnil Car at Tunning Party. Tri dni plné motorizmu, hudby, párty, atrakcií a rýchlych áut si mohli návštevníci vychutnať na najväčšom a najpopulárnejšom motofestivale na Slovensku. V poradí už štrnásty ročník tak nezaostal za očakávaniami.

Brány letiska sa pre záujemcov otvorili v piatok o 12.00 h a hoci počasie podujatiu neprialo, neodradilo to účastníkov a ani návštevníkov. Piatkový program ponúkol zaujímavé voľné šprinty. Súčasťou programu bola aj Miss Carat Tuning. V rámci desiateho ročníka sa víťazkou stala favoritka porotcov Karin Marková, ktorá okrem titulu Miss Carat Tuning 2017 získala aj ocenenie Miss Tip Carat Tuning od čitateľov portálu topky.sk.

Sobota patrila motorizmu, kedy na letisku prebehlo 2.kolo Slovenského šprintérskeho šampionátu MSR 2017, niekoľko pretekov a zaujímavých súťaží. V šprintoch si zmerali sily najskôr motorky a neskôr aj autá. Extrémne nočné drifty pritiahli k trati množstvo zvedavcov, ktorým driftéri ponúkli nevídanú adrenalínovú exhibíciu. Návštevníci si ju mohli užiť v troch kategóriách, a to Street, Semi-Pro a Pro. V sekcií Car Fans Cup ste mohli vidieť tie najlepšie a najkrajšie autá, ktoré sú. Išlo o jeden z viacerých zrazov jedinečných a tuningových áut, ktoré sa na Slovensku v roku 2017 uskutočnia. V súťažnej disciplíne dB Drag Racing účastníci proti sebe súťažili v čo najhlasnejšom stereo systéme v automobiloch a pre začiatočníkov bola určená disciplína Bass race. O skvelú šou sa počas celého podujatia postarali aj stuntrideri z MotoTv show, ktorí predviedli akrobatické exhibície na motorkách. Predstavili sa Zdenko Rybár, Peter Bakala, Adrián Husák a Tomáš István. Súčasťou Car at tunning party bolo aj Restart Freestyle battle 2017, kde súťažili mladí rapperi nielen o výhru, ale aj o priazeň fanúšikov.

Večer patril už hudobnej produkcii. Piatkový hip-hopový program na stagi A odštartoval Shomi, nasledovali rapperi Kelso, Mega M a Tono S. Po polnoci odohral svoj koncert raper Momo, po ktorom nemohla chýbať piešťanská formácia Kontrafakt. Piatkový program ukončil DJ Hajtkovič z kapely L.U.Z.A. Na Indaclub stagi znel EDM, Future house, Trance a techno v podaní Shamell, Balino, Johnny de City, Anndy, Lukas Daloop, Kilecko B2B Noneck. Sobotný line- up bol na hlavnom stagi tiež nabitý zvučnými menami. Predstavili sa Tafrob, Zverina, Majself, Slipo & DJ Hajtkovič, L.U.Z.A.. Po polnoci sa predviedli Separ & DMS, Indy &Wich + LA4 a nad ránom zahral aj DJ Wich. V rámci Indaclub stagu sa v nedeľu predstavili The Prophecy, Velkeveci a Katharzo.
Autor: Kristína Jánošková Dátum: 20. 06. 2017

Top