Royal City Apartment Piešťany

obrázok

Kategórie
ubytovanie

Adresa
Nálepkova ulica, 1820/11
Piešťany
921 01


Tel.: 0951 287 929, 0905 664 586
E-mail: rcapn92101@gmail.com

Popis
Royal City Apartment – to je miesto luxusu v lukratívnej budove, v centre mesta Piešťany. Poloha apartmánu je ideálna na poznávanie všetkých zaujímavých a najnavštevovanejších miest tohto vyhľadávaného kúpeľného mesta.

A čo ponúka okolie? Určite sa vydajte na prechádzku piešťanskými parkmi. Oázu oddychu si užijete v miestnych kúpeľoch aj v bazénoch termálneho kúpaliska Eva alebo na vodnej nádrži Sĺňava. Naozajstná zábava vás čaká v športovom komplexe Wake Soul alebo pri jazde mestským vláčikom. Pokiaľ máte radi cyklistiku aj pešiu turistiku, po upravených trasách sa môžete dostať až do Trenčína. Absolvovať sa dajú tiež prehliadky hradov (Beckov, Trenčín a Čachtice) alebo kaštieľa v Brunovciach. V zime si okrem korčuľovania na ľade do sýtosti zalyžujete na svahu Ski Ahoj – Banka aj Ski Bezovec.

Výhľad na rieku Váh – nielen ten si vychutnáte pri ubytovaní sa v mezonetovom Royal City Apartment. Celková kapacita prepychového apartmánu je 5 osôb. Apartmán je umiestnený na druhom poschodí.

Príjemné chvíle s najbližšími môžete tráviť v obývacej miestnosti, ktorej súčasťou je televízor so satelitným príjmom (s otočným podstavcom), gaučové posedenie (slúžiace ako prístelka pre jednu osobu), CD prehrávač s rádiom, spoločenské hry a knihy. Apartmán tvorí tiež kompletne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, digestorom a posedením. V rámci apartmánu je komfort zaistený aj vďaka kúpeľni so sprchovacím kútom, bidetovou hadicou a toaletou v prízemí. V prízemí apartmánu je tiež technická miestnosť s práčkou a žehličkou.

Spánok si môžete dopriať v dvoch spálňach na poschodí. V každej je manželská posteľ a kúpeľňa so sprchovacím kútom, bidetovou hadicou a toaletou. Na poschodí sme umiestnili aj pracovný stolík so stoličkami. V apartmáne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V apartmáne je k dispozícii rozkladací detský kútik s hračkami. Počas celého pobytu môžete využiť zľavové karty do wellness centra blízkeho hotelu. Zaistené je parkovanie pre jedno auto (do 20 m od apartmánu v slepej uličke).
Možnosť využitia 10% zľavy:
- Adam Eva Resort Wellness
- Tropic Sun Solárium
- Le Griffon Restaurant
- U páva Restaurant

Kľúčové slová
ubytovacie zariadenia, ubytovanie, ubytovanie v súkromí

Top