Dychové orchestre budú znieť centrom Piešťan

Dychové orchestre si v piatok 29. júna 2018 podmania Kúpeľný ostrov a centrum mesta Piešťany. Prvé tóny zaznejú o 14.00 h na kúpeľnom ostrove počas promenádneho koncertu. Ďalší program odznie v sprievode od kúpeľného hotela Thermia Palaca, cez Kolonádový most až do Hudobného pavilónu v mestskom parku.

V hudobnom pavilóne v mestskom parku sa predstavia dychové orchestre v celom svojom spektre až do 20.00 h. V piatok 29. 6. odznie o 14.00 h promenádny koncert na kúpeľnom ostrove. Po ňom, spolu s mažoretkami Akord z Hradišťa napochodujú detské a mládežnícke dychové orchestre v sprievode po trase - Kúpeľný hotel Thermia Palace - Kolonádový most - Hudobný pavilón v mestskom parku v poradí: Detský dychový orchester Hradište (Slovensko), Budafoki Fuvosegyle Budapešť (Maďarsko), Detský dychový orchester Brezno (Slovensko), Mládežnícky dychový orchester Základnej umeleckej školy UNIČOV (Česká republika), Festivalový orchester Bratislava (Slovensko).

Detský dychový orchester Rosička z Bánova pri ZUŠ Tibora Sládkoviča v Šuranoch (Slovensko) už bude pripravený na pódiu v Hudobnom pavilóne v parku, aby Dychfest 2018 zahájil. V hudobnom pavilóne sa predstavia všetky orchestre a mažoretky Akord v koncertnom programe od 15.00 do 20.00 h.

V prípade nepriaznivého počasia sa bude podujatie konať v Kongresovom centre Slovenských liečebných kúpeľov a.s.

Zdroj: www.vistpiestany.sk

Top