„Krása bez bariér“ Ferlito – návrhár, ktorý tvorí srdcom

Módna prehliadka, aká tu ešte nebola, je spoločným podujatím rehabilitačného zariadenia Adeli Medical Center a Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a.s.

Módny salón Ferlito odhalí návštevníkom svoju kolekciu jeseň/zima a večerné róby dňa 25. 11. 2017 od 17.00 h v hoteli Danubius Health Spa Resort Esplanade. Hlavnou myšlienkou akcie je ukázať, že krása nemá bariéry, ani keď vplyvom osudu bojujete s akýmkoľvek postihnutím. Vďaka tejto výnimočnej akcii dostanú tri pacientky Adeli centra (2 ženy a dievčatko) príležitosť zažiť, aké to je predvádzať na móle šaty vyrobené špeciálne pre nich.

Ako hudobný hosť večera sa predstaví charizmatická slovenská speváčka Jana Kothajová, vystupujúca pod menom Janais. Svojim jedinečným umeleckým prejavom krásne obohatí celú akciu a dodá jej elegantný šmrnc.

Po skončení prehliadky bude nasledovať raut, predaj modelov z dielne salónu Ferlito a prezentácia kozmetiky Mary Kay a kreatívneho tetovania od M-Art-Team Creative.

Vstupenky v hodnote 20,- EUR je možné zakúpiť v predajniach Spodná bielizeň Daniela, Patchwork Daniela, Favab - Aupark, v Adeli Medical Center a v Kúpeľoch Piešťany. Prehliadka má benefičné zameranie, preto bude výťažok venovaný spomínaným trom telesne znevýhodneným osôbkam na ich rehabilitáciu v Adeli.

Top