Peter Lipa Band

Typ podujatia
koncert

Dátum, čas a miesto konania
31. 07. 2020 o 19.30 h La Musica caffe / restaurant / music bar
05. 08. 2022 o 19.30 h La Musica caffe / restaurant / music bar

UsporiadateľInternational Jazz Piešťany n. o.
La Musica caffe / restaurant / music bar

Popis
Najznámejší slovenský jazzový spevák Peter Lipa je momentálne naozaj činorodý a krátko po premiére albumu Slovenské evergreeny uviedol na svet nový album Dobré meno. Ide o "štandardný" lipovský album s vlastnými piesňami speváka na pomedzí jazzu, soulu, bluesu a popu a jeho skoré vydanie je podľa Lipu spôsobené tým, že kontinuálne nadväzuje na Slovenské evergreeny.

Druhý album je vlastne jeho priame pokračovanie,“ hovorí Peter Lipa v rozhovore pre Aktuality.sk. „Okrem štyroch skladieb na Evergreeny sme v rámci jednej štúdiovej session s mojou kapelou nahrali aj deväť mojich piesní. Dokonca som rozmýšľal, že ich vydám naraz, ale potom som si povedal, že toto si mohol dovoliť asi len Prince a nebudem si sám sebe konkurovať, takže je medzi nimi štvormesačný odstup.”

Peter Lipa (spev), Peter Lipa ml. (klávesy), Miroslav Fedor (bicie), Radovan Tariška (saxofón) a Michal Šimko (basgitara)

Mestská kvetinová záhrada už po niekoľký krát privíta tohto významného hosťa s kapelou, tentokrát ako súčasť programu Festivalu Doda Šošoku.

Vstupenky si môžte zakúpiť na bráne pred začiatkom koncertu. Rezervovať stôl si môžte na 0911 032 725 alebo 0903 133 462.


Top