Lodenica

obrázok

Kategórie
reštaurácie, kaviarne, stravovanie, ubytovanie

Adresa
Rekreačná, 5
Piešťany
921 01


Tel.: 0901 733 732, 0910 928 222
E-mail: info@lodenica.net
Otváracia doba:
Po - Ne: 10.00 - 22.00 h

Popis
Kaviareň & Reštaurácii Lodenica - sa nachádza na južnom okraji kúpeľného mesta Piešťany. Pokojné a krásne prostredie na brehu jazera Sĺňava spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky každého. Možnosti relaxu máte hneď za oknami, aktívny život ponúka vitálne centrum kúpeľného mesta Piešťany. Jazero Sĺňava ja tradičnou rekreačnou lokalitou nielen pre Piešťancov, ale aj pre návštevníkov zo širšieho okolia. Práve jazero dáva možnosť využívať (alebo aspoň vyskúšať) široké množstvo športových aktivít .Piešťanská lodenica, ktorej súčasťou je aj Kaviareň a Reštaurácia Lodenica a zátoka majú svoju neopakovateľnú atmosféru a nemusíte rovno na vodu, môžete si napríklad posedieť u nás v príjemnej štýlovej Kaviarni a Reštaurácii Lodenica.

Fanúšikovia cyklistiky určite využijú novovybudovaný cyklochodník na hrádzi. Táto 13 km trať je ideálna aj pre korčuliarov. Sĺňava je samozrejme v lete dokonalým miestom pre pestovanie vodných športov, kajak, skif, jachty, windsurfig.

Kaviareň & Reštaurácia je miestom na vychádzky s Vašimi štvornohými miláčikmi. Súčasťou areálu je aj vyhľadávané detské ihrisko, na ktorom nechýbajú preliezky, hojdačky a je naň priamy výhľad z terasy, takže keď sa deti hrajú rodičia si môžu vychutnávať príjemné prostredie Kaviarne & Reštaurácie Lodenica. V areáli je aj ihrisko na plážový volejbal, nohejbal, bedminton, crocket. Reštaurácia ponúka i rozvoj jedál od 10.30 do 14.30 h. Objednávky na tel. 0910 928 222.

Zaujímavá lokalita predurčuje Kaviareň & Reštauráciu ku konaniu firemných akcií. Môžeme spomenúť školenia, teambuliding, vianočné, novoročné oslavy, plesy, svadby, rodinné posedenia, denné detské tábory kde Vám team našich zamestnancov pripraví ponuku podľa vašich požiadaviek.

V priestoroch reštaurácie je možné poskytnúť aj ubytovanie 4 x dvojposteľová izba, 1 x 3 posteľová izba a 1 x izba. Izby majú spoločné sociálne zariadenie.

Kľúčové slová
reštaurácie, stravovanie, ubytovanie

Top