Villa Judita

image

Classification
private accommodation, accommodation

Adress
Výtocká, 11 (Moravany nad Váhom)
Piešťany
921 01

Bc. Marián Boledovič
Tel.: +421 908 785 767
E-mail: marian.boledovic@gmail.com

Description
Ubytovanie na súkromí v Moravanoch nad Váhom.

Villa Judita Vám ponúka ubytovanie, občerstvenie v bare a dostatok vonkajších priestorov v uzavretom areáli, kde nájdete pokoj, súkromie a harmóniu s prírodou. Ponúka celoročný prístup autom po ceste a nájazd na pozemok, krytú garáž a dostatok parkovacích priestorov vo vnútri areálu a pri ceste. V najbližšom okolí sú výborné podmienky nielen pre aktívny pohyb, športy, turistiku, rybárstvo, poľovníctvo a zber lesných plodov, húb a liečivých rastlín, ale aj pre pohyb, prechádzky a pobyt na čerstvom vzduchu a sledovanie života v nenarušenej prírode na hranici lesa. Tiež možnosť absolvovať liečebné procedúry v kúpeľoch a využitie kultúrnych, oddychových a zábavných možností nielen mesta Piešťany, ale aj celého západného Slovenska.

Villa Judita okrem ubytovania ponúka služby aj obchodným cestujúcim, firmám či rodinám a vytvára podmienky pre prípravu a realizáciu akýchkoľvek obchodných, spoločenských alebo rodinných stretnutí v rámci priestorovej kapacity.

Na rodinné akcie, počas firemných stretnutí možno zabezpečiť pre účastníkov aj občerstvenie či už formou tzv. "coffee break" so sendvičmi, pečivom, ovocím a kávou, čajom, rôznymi nápojmi alebo prípravou iných jedál, podľa dohody.

Keywords
ubytovacie zariadenia, ubytovanie, ubytovanie v súkromí

Top