SwaZar

Typ podujatia
iné

Dátum, čas a miesto konania
29. 11. 2022 od 14.00 h do 18.00 h Hendi centrum

Hlavný usporiadateľHendi centrum

SpoluusporiadateľPiešťanské informačné centrum

Popis
Rehabilitačné HENDI CENTRUM v Piešťanoch organizuje charitatívny predvianočný SwaZar venovaný Andrejke z Piešťan. Dievčatko so špeciálnymi potrebami musí pravidelne rehabilitovať, aby sa jeho zdravotný stav zlepšoval. 

V utorok 29. októbra čaká na návštevníkov pestrý program. Od 14.00 do 15.00 hodiny zavíta na 3. poschodie budovy Floreát Ideapark herec, hudobník a spisovateľ Braňo Jobus, ktorý má pre všetkých malých aj veľkých pripravené zábavné čítanie, diskusiu a autogramiádu kníh. Návštevníkov poteší aj spevom. 

SwaZar navyše prináša príležitosť posunúť nevyužité veci ďalej niekomu, komu ešte poslúžia. Do 18:00 hodiny sa bude konať bazár detského oblečenia, zdravotných pomôcok, špeciálnych hračiek a swap kníh. Prineste si so sebou knižky v dobrom stave, ktoré si zaslúžia byť ďalej čítané a vymeňte ich za literárne kúsky, ktoré naopak potešia vás. Nebude chýbať horúci vianočný punč pre všetkých a v bohatej tombole čakajú na zúčastnených pekné ceny. Výťažok z tomboly bude venovaný na rehabilitácie pre Andrejku z Piešťan, ktorá raz túži viesť samostatný život. Podujatie sa koná v rámci grantového programu Energia pre teba Nadácie ZSE a Asociácie pomoci postihnutým – APPA. 

Ak máte záujem zúčastniť sa na podujatí ako predávajúci detského oblečenia, pomôcok a hračiek, kontaktujte organizátorov na telefónnom čísle 0915432772.


Top