Ensana Grand Health Spa Hotel ***

obrázok

Kategórie
hotely, ubytovanie, kúpeľné domy

Adresa
Kúpeľný ostrov, 34
Piešťany
921 29


Tel.: 033 / 775 77 33
E-mail: splendid@spapiestany.sk

Popis
Ensana Grand Health Spa Hotel *** je súčasťou hotelového komplexu Ensana Health Spa Hotel Grand Splendid***, ktorý uzatvára Balneacentrum v severnej časti Kúpeľného ostrova. Je situovaný v zeleni parku, ktorý láka na príjemné prechádzky alebo posedenie v tieni storočných stromov. Na jednej strane je komplex prepojený chodbou s balneorehabilitáciou, na druhej strane so Spoločenským centrom. Všetky služby máte na dosah ruky.
V priestoroch hotela sa nachádza novootvorená Indoor golf kaviareň, kde máte možnosť vyskúšať si golf na golfových simulátoroch najvyššej kvality, pozrieť si športové prenosy z celého sveta pri káve či džúse, k dispozícii je požičovňa golfových potrieb aj golfový obchod.
Ubytovanie:
Hotel Grand *** - 163 izieb a 14 apartmánov. Vybavenie izieb zahŕňa kúpeľňu s vaňou, toaletu, televízor so satelitnými programami, minibar a telefón s priamou voľbou a možnosťou internetového pripojenia. Hotel má bezbariérový vstup.
Hotelové služby:
Guest - relation servis, zmenáreň, predaj suvenírov, centrálny trezor, fax, internetová miestnosť, organizácia výletov a kultúrneho programu, knižnica, denná domáca a zahraničná tlač a časopisy, hotel taxi, garáže, parkovanie.

Kľúčové slová
hotely, kúpeľné hotely, kúpeľné domy, ubytovanie

Top